Wyposażenie łóżeczka – podstawowe 3 elementy

Zwykle wyposażenie łóżeczka kompletowane jest z wyprzedzeniem. Warto więc na spokojnie dokonać wyboru i zakupu odpowiednich elementów łóżeczka dla niemowlaka. Do najważniejszych rzeczy wyposażenia należy zaliczyć materacyk, pościel oraz ochraniacz.

Materacyk by wygodnie się dziecku leżało

Wybór odpowiedniego materacyka dla niemowlaka może stanowić nie lada wyzwanie. Z uwagi na różnorodną ofertę dziecięcych materacy dostępną na rynku, to wybór właściwego może być tak zwanym “tematem rzeka”. Niemniej jednak należy zachować zdrowy rozsądek i wybrać najbardziej optymalne rozwiązania.

Materac dla niemowlaka musi być odpowiedniej twardości, oddychać i zapewniać dziecku właściwą stabilizację. Szeroki wybór materacy jest w babaymatex sklepie. W ich ofercie znajdują się rożnego typu materace w przystępnych cenach. Warto podkreślić, że babymatex sklep należy do znanego i cenionego producenta pościeli dziecięcej, funkcjonującego na rynku od blisko 30 lat.

Pościel dla odpowiedniego komforty termicznego

Wykonana z naturalnej bawełny pościel będzie idealna. Zapewni niemowlakowi odpowiedni komfort termiczny, będzie miła i przyjemna w dotyku. Babymatex pościel jest polecana przez większość mam, ponieważ wyróżnia się wysoką jakością wykonania oraz użytych do jej produkcji materiałów.

Babymatex pościel jest wykonana z bawełny – miłej i przyjaznej dziecku oraz hipoalergicznej tkaniny oraz oznaczona certyfikatem najwyższej klasy bezpieczeństwa dla niemowląt. Ponadto jest:

– drukowana certyfikowanymi barwnikami;
– wyposażona w bezpieczny suwak;
– dostępna w nowoczesnych wzorach.

Pościel to jedna strona medalu komforty snu, a drugą jest odpowiednia kołderka i poduszka. W babymatex sklepie można kupić komplet kołderki i poduszki, które są wykonane z:
– bawełny w 100%;
– antyalergicznego włóknina sylikonowego.

Zarówno kołderka z poduszką, jak i pościel firmy babymatex zapewni dziecku właściwy komfort termiczny i jakość snu.

Ochraniacz do łóżeczka dla zwiększenia wygody i bezpieczeństwa

Warto wybrać taki ochraniacz, który będzie przepuszczał powietrze, dbając o właściwą jego cyrkulacje w łóżeczku. Warty uwagi jest więc ochraniacz z oferty sklepu babymatex – Bump Air o trójwymiarowej strukturze AERO MESH 3D, która nie odgniata się pod wpływem nacisku i zapewnia stały przepływ powietrza.